BONUS

Neomezený počet zařízení na 1 účet

4.5 / 5
CELKOVÉ SKÓRE
POZITIVA
 • Dobrá rychlost
 • Super ceny
 • Dostupné na mnoha platformách
NEGATIVA
 • Nevyhovující podpora

Surfshark VPN

Máte rádi soukromí a to i ve virtuálním světě? Hledáte řešení, které bude splňovat všechny Vaše požadavky a předpoklady pro bezpečné připojení na síti? VPN je řešení, které má budoucnost!

Internet je soubor softwarového a hardwarového vybavení, které je propojeno komunikačními kanály. Bez něj si dnes člověk ani neumí představit život. Internet lze nazvat nejglobálnějším technickým průlomem za poslední desetiletí. Pomocí této „velké celosvětové sítě“ lze uchovat a zpracovávat informace, komunikovat, učit se a dokonce i pracovat. Zřejmě by se nenašel moderní člověk, který by dokázal reprezentovat svůj život bez použití internetu. Ovšem i tady se může stát, že člověk nejen šlápne vedle, ale může přijít o svou identitu, soukromí a dokonce i peníze. Technologie se totiž během let zvedla o 200% a lidé tak mohou lehce přijít právě o všechna soukromá data, která internet provázejí.

Lze tomu zabránit? Má člověk vůbec možnost zachovat si soukromí a přitom stále pracovat online?

Záchranné kolo pod názvem VPN  Surfshark

Pro neználky a laiky je potřeba trochu vysvětlit, co to vlastně  Surfshark VPN je.

VPN (virtuální privátní síť) je spolehlivá služba, která Vám umožňuje připojit se k internetu pomocí šifrovaného tunelu a to za účelem zachování soukromí v případě, že jste zrovna aktivní na internetových sítích. Nikdo jistě netouží po tom, aby jej kdokoliv sledoval a zjišťoval, co zrovna okukuje na internetu. Zajistit soukromí pomocí VPN lze i zašifrováním IP adresy, Wi – fi i obyčejné nakupování v online shopu.

Surfshark je software, který byl vyvinut v roce 2018 za účelem ochrany soukromí uživatelů a přístupu k jakémukoli obsahu na webu. V roce 2019 společnost získala pečeť kvality od AV-Test. Nyní je program doplněn o užitečné nástroje, které zajišťují internetovou bezpečnost a důvěrnost zákaznických dat.

Surfshark jako jeden z poskytovatelů VPN služeb, který patří k těm nejlepším a to na základě poskytovaných služeb, funkcí, bezpečnostních protokolů, kompatibility zařízení a samozřejmě i cen, nabízí kompletní zabezpečení sítě. A to jak té soukromé, tak také firemní.  I když lze tuto službu používat zdarma pouze na zkoušku, rozhodně se vyplatí používat  Surfshark VPN. Mnoho uživatelů zajišťuje, že Surfshark je nejen populární, ale také poměrně levnou službou ve srovnání s jinými VPN, aniž by byla ohrožena kvalita služby za příznivou cenu. I když Surfshark VPN není na trhu dlouho, jde o velmi výkonnou službu v oblasti zabezpečení sítě a mnozí dokonce hovoří o srovnatelnosti s jinými předními mezinárodními VPN.

Za zmínku určitě stojí i fakt, že Surfshark je jednou z mála VPN, která byla nezávisle auditována Cure53, německou nezávislou společností specializující se na kybernetickou bezpečnost ve všech dimenzích zabezpečení.

Surfshark VPN – a vaše soukromí je chráněno a v bezpečí!

Jaké výhody nabízí Surfshark VPN?

Surfshark je v současnosti nejlevnější prémiová dostupná služba VPN.

 • Všechny servery Surfshark VPN podporují P2P.
 • 30denní záruka vrácení peněz.

 

 • Efektivní zákaznický servis.

 

 • Ochrana osobních údajů pomocí špičkového šifrování AES-256-GCM.

 

 • Double VPN –  směruje Váš provoz přes dva samostatné servery.
 • Rychlé a spolehlivé připojení nabízí dostačující rychlost stahování a streamování v HD a neomezenou šířka pásma.

 

 • Režim maskování: pomůže vám obejít bránu firewall nebo skrýt vaši VPN, aby vypadala jako běžný provoz pod hloubkovou kontrolou paketů (DPI).

 

 • Surfshark je kompatibilní s aplikacemi pro Windows, Linux, macOS, iOS a Android.

 

 • Blokování reklam a bannerů.

 

 • Přijatelné ceny pro každého.

 

 • Funkce živého chatu, kde odborník na péči o zákazníky pomůže vyřešit jakýkoli  problém.

 

Surfshark VPN – moderní a účinný nástroj pro zabezpečení Vašeho soukromí.

Klíčové vlastnosti

Jednou z největších předností Surfshark je jeho široká síť serverů po celém světě. Po aktivaci funkce Whitelister služba vytvoří dva „tunely“. Jeden z nich navede spojení přes šifrovanou VPN a přes druhý přímo. Zákazník si tak může vybrat, která aplikace pro smartphone nebo PC bude ve výchozím nastavení směrována přes šifrované nebo běžné kanály. Navíc je tu funkce MultiHop, která umožňuje připojit se k síti prostřednictvím dvou různých serverů VPN. To zvyšuje bezpečnost a v některých případech i rychlost připojení.

 

Dalším skvělým parametrem je protokol pro vytvoření VPN připojení. Zákazník si může vybrat mezi IKEv2, OpenVPN (UDP a UCP) a Shadowsocks. Doporučení zní: automatický výběr protokolu na základě podmínek. Protokoly se od sebe liší také na základě rychlostí a bezpečnosti připojení.

Surfshark navíc podporuje všechny hlavní obchodní platformy. Od úplných rozšíření pro Chrome a Firefox až po stažení pro iOS a Android. Aplikace je možné používat také na Windows a Linux.

Netflix, HBO  a další

Pokud chce člověk sledovat svůj oblíbený pořad, programy jako je Netflix a jiné, používají k identifikaci polohy uživatele jeho IP adresu.  Surfshark VPN pomáhá rychle a bez problémů odblokovat všechny tyto programy a člověk tak může dál sledovat své programy.

Proč nezvolit VPN zdarma?

Mnozí pracují v oblasti informační bezpečnosti a jistě jsou dobře obeznámeni s technologiemi VPN nebo jinými bezpečnostními opatřeními IT. Právě IT pracovníci důrazně doporučují používat pouze placené služby VPN, protože jde o skutečně skvělý způsob, jak chránit obchodní a osobní údaje.

Některé VPN ale mohou jen vyvolat falešný pocit zabezpečení, protože kdo dá člověku něco zadarmo jen tak? Jak může v případě bezplatné VPN služba pokrýt veškeré náklady? A navíc se mohou vyskytnout i další problémy, které zákazníka jistě nepotěší. Může to být zpomalení internetového připojení nebo dokonce nežádoucí reklamy, které by v případě kvalitní VPN, jako je třeba Surfshark, být vůbec neměly obtěžovat zákazníka. Dalším neviditelným nebezpečím je v případě bezplatné služby VPN, používání zastaralých metod šifrování bezplatnými VPN, které nedokážou poskytnout dostatečnou ochranu. A o to nemá zákazník zájem.

Bezpečnost především

Ochrana soukromí je v poslední době hodně vyžadována a to nejen co se týká soukromé sekce, ale také po stránce firemní.  Servery Surfshark VPN neuchovávají ani nijak neshromažďují žádné informace a údaje. Tato služby je doporučována také pro zdravotnická zařízení, kde jsou citlivá data uchovávána každý den, ale i pro jiná zařízení i soukromý sektor.  Surfshark VPN nabízí velmi dobré služby v oblasti zabezpečení a díky této službě jsou všechny důvěrné informace, včetně nejcitlivějších dat, jako jsou souřadnice, hesla, fotografie a videa, zůstávají zcela chráněny.

Hackerské útoky

Dnes je každý počítač, mobilní telefon a jiné zařízení vystaveno kybernetickým útokům. Tím, že člověk nebo firma nepoužívá služby VPN, nemá zašifrováno prakticky nic a tak hesla, komunikace a jiné cesty po internetu jsou jednoduše dohledatelné. Surfshark VPN může v tomhle směru pomoci a vyřešit obavy s heckerských útoků jednou pro vždy.

To samé platí i v případě virů a phishingových útoků.

Jaké jsou recenze uživatelů

Podle posledních recenzí, je služba Surfshark VPN bezpochyby jedna z nejlepších možností, jak skrýt IP adresu, zabezpečit virtuální svět uživatelů a to dokonce za skvělou cenu. Podle názorů mnoha uživatelů nabízí tato služba vysokou a stabilní rychlost. Další pozitivní recenzí je jistě neomezená možnost streamování a různé online hry. Takže se stejnou IP může klient přistupovat ke globálnímu obsahu, ale může streamovat HD s minimálním přerušením vyrovnávací paměti.

Zákazníci také oceňují připojení k více než 104 serverům umístěným v přibližně 61 zemích po celém světě a neomezené VPN připojení k jednomu účtu bez dalších poplatků. Surfshark  má také servery v oblastech považovaných za nejdůležitější pro VPN.